Książka lub ebook „TurboNawyki2. Małe rytuały, dzięki którym rozkwitną twoje relacje domowe”

Książka, która doda TurboMoc Twoim nawykom w relacjach.

Pozwoli Ci wypracować siatkę dobrych nawyków, które ułatwia Ci polepszenie twoich relacji z mężem/ żoną czy dziećmi.

TO, CO ROBISZ DLA SWOICH RELACJI KAŻDEGO DNIA W MAŁYM ZAKRESIE, MA WIĘKSZE ZNACZENIE NIŻ TO, CO ROBISZ RAZ NA JAKIŚ CZAS W DUŻEJ SKALI. 

W ten sposób swoje cele osiągają udane małżeństwa, roztropni rodzice, wielcy sportowcy czy biznesmeni. Dochodzą do nich na piechotę, małymi kroczkami.

DLA KOGO JEST TA KSIĄŻKA?

-Dla Ciebie jeśli, jesteś w narzeczeństwie i chcesz się przygotować do małżeństwa, albo chcesz dać na prezent taką książkę przyszłym małżonkom.

-Dla Ciebie jeśli żyjesz w związku, małżeństwie a chcesz świadomie je budować pracować nad nim aby je ulepszać, tworzyć nadzwyczajny związek.

-Dla Ciebie jeśli Twoje małżeństwo przeżywa kryzys związany z bliskością, emocjami, finansami, seksualnością. Dla małżeństwa w kryzysie, które chcesz obdarować tą książką.

-Dla Ciebie jeśli jesteś rodzicem i chcesz budować dobre nawyki w relacjach z dzieckiem.

-Dla Ciebie jeśli chcesz tak urządzić swój dom, swoją przestrzeń, przeorganizować ją aby ułatwiała Wam budowanie głębokich więzi aniżeli przeszkadzała.a

TA KSIĄŻKA BĘDZIE WŁAŚCIWA DLA CIEBIE JEŚLI ODPOWIESZ SOBIE NA PONIŻSZE PYTANIA:

– Czy marzysz, aby twoje relacje zaczęły rozkwitać, a nie więdnąć?

–Czy pragniesz zbudować bliskość w swoim małżeństwie opartą na sześciu mocnych filarach i cieszyć się każdego dnia szczęściem w relacjach?

–Czy chcesz zacząć panować nad swoimi emocjami, zostać mistrzem radzenia sobie z agresją czy furią?

–Czy życzysz sobie mieć więcej porządku, spokoju w swoim domu w wymiarze fizycznym i mentalnym?

–Czy ufasz, że jest możliwe wprowadzenie do twojego życia, relacji więcej uważności, a wyeliminowanie z niego rozpraszaczy?

 

Jeśli tak, to ta książka jest dla ciebie. To publikacja, która kroku po kroku pokaże ci, jak zapanować nad nieprzyjemnymi emocjami, aby w twojej rodzinie, związku było mniej wybuchów i awantur. Wskaże ci także, opierając się na sześciu filarach bliskości w związku: emocji, dotyku, seksualności, duchowości, finansów, wspólnego czasu jak zbudować/ odbudować bliskość w relacji.

 

Nie tylko bowiem zdrowie, rozwój osobowy, umysł, ciało można rozwijać za pomocą nawyków. Cudowną metodę małych, codziennych kroczków możesz wykorzystać w  relacjach, domu – tak aby codziennie je ocieplać. Aby rozkwitały jak kwiaty na wiosnę. A ty razem z nimi – w cieple domowego ogniska.

SPIS TREŚCI KSIĄŻKI

I. CZYM SĄ NAWYKI?
II.MÓZG A EMOCJE?
III.PO CO CI PRZYJEMNE I NIEPRZYJEMNE EMOCJE?
IV.ZAPANOWANIE NAD NEGATYWNYMI EMOCJAMI W RELACJACH
V.NAUCZ SIĘ CZERPAĆ Z POZYTYWNYCH EMOCJI<
VI.POZNAJ POSZCZEGÓLNE FAZY MIŁOŚCI ABY DOSTOSWAĆ DO NUCH NAWYKI
VII.NAWYKI BUDUJĄCE BLISKOŚĆ EMOCJONALNĄ
VIII NAWYKI BUDUJĄCE BLISKOŚĆ FIZYCZNĄ?
IX.NAWYKI BUDUJĄCE BLISKOŚĆ FINANSOWĄ
X.ZBUDUJ BLISKOŚĆ REKREACYJNĄ
XI.NAWYKI BUDUJĄCE BLISKOŚĆ DUCHOWĄ
XII.ZBUDUJ BLISKOŚĆ SEKSUALNĄ
XIII.ZBUDUJ NAWYKI TWPRZĄCE WIĘŹ RODZINNĄ
XIV.ZBUDUJ NAWYKI TWORZĄCE CIEPLUTKOŚĆ W DOMU

O Autorce

Prawnik z wykształcenia, a z pasji i wykształcenia mediator, trener mentalny, terapeuta z zacięciem pisarsko-publicystycznym. Pomaga ludziom w rozwoju osobistym, w budowaniu dobrych relacji za pomocą słowa pisanego, tworząc książki rozwojowe, blog www.kasianowosielska.pl czy edukując w social mediach. Wspiera za pomocą słowa mówionego podczas mediacji, konsultacji indywidualnych czy prowadzenia szkoleń. Jest ogromną fanką rozwijania siebie, a także relacji w rodzinie czy w pracy przez nawyki. One są kluczem do jej sukcesu i sukcesu wielu osób, którym pomogła. Jeśli i ty zaczniesz wdrażać dobre nawyki w relacjach z bliskimi, relacjach małżeńskich, kontaktach z dziećmi, to zobaczysz, jak wraz z tobą będą one rozkwitać.