O Mnie/Kontakt

Cześć!

Mam na imię Kasia.

Prawnik z wykształcenia a z pasji mediator i trener mentalny. Jestem absolwentką prawa Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. W trakcie studiów prawniczych, praktyk gdy uznałam, że proces na sali sądowej jest nudny, inny niż moje wyobrażenia, zdecydowałam jednak, że muszę sobie poszukać innej ciekawej przestrzeni do działania. Odezwała się we mnie artystyczna i społeczna dusza. Ukończyłam zatem Podyplomowe Studium Mediacji i Negocjacji na Uniwersytecie Warszawskim oraz Akademię Trenerów Mentalnych.

Prowadzę też sesje  jeden na jeden, podczas których podpowiadam jak  układać relacje z samym sobą, porządkować relacje z innymi, rozwiązywać konflikty. Trenuję innych mentalnie i podpowiadam jak budować dobre nawyki, zarządzać stresem, budować pewność siebie i w efekcie spełniać swoje marzenia.

Jestem doświadczonym mediatorem, specjalizującym się m.in. w konfliktach małżeńskich, coachingu par. Jestem także autorką dwóch książek o budowaniu relacji:Droga do szczęśliwego związku” oraz „Szanuj siebie i innych najlepiej jak potrafisz” a także książki o nawykach „TurboNawyki. Małe rytuały, które znacznie podwyższają jakość życia” Moje motto życiowe, to słowa wypowiedziane przez św. Augustyna „Kochaj i rób co chcesz”

Jako trener skupiam się  też na pomocy osobom, które świadomie chcą pracować nad  swoim rozwojem, relacji z samym sobą, radzeniem sobie ze stresem, relacji z innymi i rozwojem zawodowym, w tym rozwojem biznesu.

Prywatnie jestem mamą, żoną, córką, siostrą, przyjaciółką, współpracownikiem. Relacje jakie zbudowałam z rodziną, przyjaciółmi  i współpracownikami, są źródłem mojego szczęścia.

Gdy mam chwilę wolnego czasu to uwielbiam czytać (zwłaszcza literaturę historyczną i faktu), pisać. Pisanie jest m.in. moją pracą, ale także pasją. Poza tym kocham sport: fitness, jazdę na rolkach, bieganie,  pływanie. Lubię tez zgłębiać kulturę hiszpańską, podróżować do hiszpańsko-języcznych krajów oraz  kino i teatr.

W razie pytań napisz do mnie: katarzyna093@gmail.com