O Mnie/Kontakt

Cześć!

Mam na imię Kasia.

Prawnik z wykształcenia a z pasji  i wykształcenia także terapeuta, mediator, trener mentalny. Jestem absolwentką prawa Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. W trakcie studiów prawniczych, praktyk gdy uznałam, że proces na sali sądowej jest nudny, inny niż moje wyobrażenia, zdecydowałam jednak, że muszę sobie poszukać innej ciekawej przestrzeni do działania. Odezwała się we mnie artystyczna i społeczna dusza.

Ukończyłam zatem Podyplomowe Studium Mediacji i Negocjacji na Uniwersytecie Warszawskim oraz Akademię Trenerów Mentalnych. Jestem  certyfikowanym terapeutą o specjalizacji Psychoterapia Integralna: Noo – Psychoterapia. To nurt terapii humanistyczno-egzystencjalnej, logoterapia nastawiona na poszukiwanie celu i sensu życia (akredytacja przez Viktor Frankl Institute oraz Association of Logotherapy and Existential Analysis). 

Prowadzę  sesje jeden na jeden, podczas których podpowiadam jak układać relacje z samym sobą, porządkować relacje z innymi, rozwiązywać konflikty. Trenuję innych mentalnie i podpowiadam jak budować dobre nawyki, zarządzać stresem, budować pewność siebie i w efekcie spełniać swoje marzenia.

Jestem doświadczonym mediatorem, specjalizującym się m.in. w konfliktach małżeńskich, coachingu par. Pomagam budować/odbudowywać bliskie więzi. Jestem także autorką dwóch książek o budowaniu relacji:Droga do szczęśliwego związku” oraz „Szanuj siebie i innych najlepiej jak potrafisz” a także książki o nawykach „TurboNawyki. Małe rytuały, które znacznie podwyższają jakość życia”; „TurboNawyki2. Małe rytuały, które ocieplą twoje domowe relacje”Moje motto życiowe, to słowa wypowiedziane przez św. Augustyna „Kochaj i rób co chcesz”

Jako trener skupiam się  też na pomocy osobom, które świadomie chcą pracować nad  swoim rozwojem, relacji z samym sobą, radzeniem sobie ze stresem, relacji z innymi i rozwojem zawodowym, w tym rozwojem biznesu.

Prowadzę także mediacje biznesowe, pomagam rozwiązywać konflikty w organizacjach.

Prywatnie jestem od 14 lat żoną Pawła i mamą Ignasia.

Gdy mam chwilę wolnego czasu to uwielbiam czytać (zwłaszcza literaturę historyczną i faktu), pisać. Pisanie jest m.in. moją pracą, ale także pasją. Poza tym kocham sport: fitness, jazdę na rolkach, bieganie,  pływanie. Lubię tez zgłębiać kulturę hiszpańską, podróżować do hiszpańsko-języcznych krajów oraz  kino i teatr.

W razie pytań napisz do mnie: katarzyna093@gmail.com