O Mnie/Kontakt

Cześć!

Mam na imię Kasia.

Prawnik z wykształcenia a z pasji mediator i trener mentalny. W trakcie studiów prawniczych, praktyk gdy uznałam, że proces na sali sądowej jest nudny, inny niż moje wyobrażenia, zdecydowałam, że muszę sobie poszukać innej ciekawej przestrzeni do działania. Chciałam iść tam gdzie się dużo dzieje.

Zatem ukończyłam Podyplomowe Studium Mediacji i Negocjacji na Uniwersytecie Warszawskim oraz Akademię Trenerów Mentalnych.

Pomagam układać relacje z samym sobą, porządkować relacje z innymi, rozwiązywać konflikty. Trenuję innych mentalnie i podpowiadam jak budować dobre nawyki, zarządzać stresem, budować pewność siebie i w efekcie spełniać swoje marzenia.

Jestem doświadczonym mediatorem, specjalizującym się m.in. w konfliktach małżeńskich, coachingu par. Jestem także autorką dwóch książek o budowaniu relacji:Droga do szczęśliwego związku” oraz „Szanuj siebie i innych najlepiej jak potrafisz”. Moje motto życiowe, to słowa wypowiedziane przez św. Augustyna „Kochaj i rób co chcesz”

Jako trener skupiam się  też na pomocy osobom, które świadomie chcą pracować nad  swoim rozwojem, relacji z samym sobą, radzeniem sobie ze stresem, relacji z innymi i rozwojem zawodowym, w tym rozwojem biznesu.

Prywatnie jestem mamą, żoną, córką, siostrą, przyjaciółką, współpracownikiem. Relacje jakie zbudowałam z rodziną, przyjaciółmi  i współpracownikami, są źródłem mojego szczęścia.

Gdy mam chwilę wolnego czasu to uwielbiam czytać (zwłaszcza literaturę historyczną i faktu), jeździć na rolkach i biegać, zgłębiać kulturę hiszpańską i  chodzić do kina i teatru.

W razie pytań napisz do mnie: katarzyna093@gmail.com

KONTAKT DLA MEDIÓW: 660 693 726