O Mnie/Kontakt

Cześć!

Mam na imię Kasia.

Prawnik z wykształcenia a z pasji mediator i dziennikarka.

Po studiach prawniczych, jakie dały mi solidną bazę i wiedzę o tym jak się poruszać w dorosłym życiu, w pracy, w biznesie, nie zdecydowałam się iść typową ścieżką jaką wybierają absolwenci prawa. Nie poszłam na aplikację prawniczą bo doszłam do wniosku, że nie chcę spędzić życia przewracając tony akt.

Poszłam za głosem serca. Oddałam się mojej pasji jaką było pisanie. Realizowałam i nadal realizuje się w dziennikarstwie prawnym i medycznym, pisząc dla ogólnopolskich gazet. Poza tym kilka lat temu odkryłam, że kocham ludzi i psychologię. To zamiłowanie popchnęło mnie do tego, że zdobyłam odpowiednie wykształcenie i zaczęłam pracować jako mediator i negocjator. Pomagam więc ludziom w budowie wartościowych relacji. I blog kasianowosielska.pl powstał właśnie z pasji do tego. Tu i na żywo pomagam układać relacje z samym sobą, porządkować relacje z innymi, rozwiązywać konflikty. Trenuję innych mentalnie i podpowiadam jak budować dobre nawyki, spełniać marzenia!

Prywatnie jestem mamą, żoną, córką, siostrą, przyjaciółką, współpracownikiem. Relacje jakie zbudowałam z rodziną, przyjaciółmi  i współpracownikami, są źródłem mojego szczęścia.

Gdy mam chwilę wolnego czasu to uwielbiam czytać (zwłaszcza literaturę historyczną i faktu), uczyć się hiszpańskiego, jeździć na rolkach i biegać, chodzić do kina i teatru.

W razie pytań napisz do mnie: katarzyna093@gmail.com

KONTAKT DLA MEDIÓW: 660 693 726