O Mnie/Kontakt

Cześć!

Mam na imię Kasia.

Prawnik z wykształcenia a z pasji mediator i trener mentalny. Ukończyłam Podyplomowe Studium Mediacji i Negocjacji na Uniwersytecie Warszawskim oraz Akademię Trenerów Mentalnych.

Pomagam układać relacje z samym sobą, porządkować relacje z innymi, rozwiązywać konflikty. Trenuję innych mentalnie i podpowiadam jak budować dobre nawyki, zarządzać stresem, budować pewność siebie i w efekcie spełniać swoje marzenia.

Jestem doświadczonym mediatorem, specjalizującym się m.in. w konfliktach małżeńskich, coachingu par. Jestem także autorką dwóch książek o budowaniu relacji:Droga do szczęśliwego związku” oraz „Szanuj siebie i innych najlepiej jak potrafisz”. Moje motto życiowe, to słowa wypowiedziane przez św. Augustyna „Kochaj i rób co chcesz”

Jako trener skupiam się  też na pomocy kobietom, które świadomie chcą pracować nad rozwojem  swojej kobiecości, relacji z samym sobą, relacji z innymi i rozwojem zawodowym, w tym rozwojem biznesu. Pomagam  tez od strony psychologicznej osobom mającym problemy z płodnością.

Prywatnie jestem mamą, żoną, córką, siostrą, przyjaciółką, współpracownikiem. Relacje jakie zbudowałam z rodziną, przyjaciółmi  i współpracownikami, są źródłem mojego szczęścia.

Gdy mam chwilę wolnego czasu to uwielbiam czytać (zwłaszcza literaturę historyczną i faktu), jeździć na rolkach i biegać, zgłębiać kulturę hiszpańską i  chodzić do kina i teatru.

W razie pytań napisz do mnie: katarzyna093@gmail.com

KONTAKT DLA MEDIÓW: 660 693 726