Przejdź do treści

Jak wybaczyć gdy ktoś wyrządził Ci krzywdę?

Może ktoś cię bardzo skrzywdził w życiu? Zranił? Być może zdradził cię mąż i nie wiesz, nie umiesz, nie chcesz mu wybaczyć. Może zastanawiasz się jak wybaczyć krzywdę, jak wybaczyć komuś zdradę małżeńską? Może dumasz jak wybaczyć gdy doznałeś przykrości od pracodawcy, od osób postronnych a choćby i od służby zdrowia?

Jak wybaczyć krzywdę gdy nienawidzisz?

Może zacząłeś nienawidzieć, karmisz się zemstą. Pałasz chęcią odwetu.Tak, gdy ktoś popełnił przestępstwo, wymiar sprawiedliwości jest po to aby wymierzyć mu karę. Niemniej jednak, wybaczenie w takiej sytuacji nie jest potrzebne tak bardzo twojemu oprawcy jak Tobie. Wybaczano nawet największym zbrodniarzom wojennym.

Wiesz, że Eva Kor – ofiara eksperymentu medycznego dr Mengele w Auschiwitz-Birkenau potrafiła wybaczyć po latach  swojemu oprawcy. Mimo, że przez niego zmarła jej siostra, bliźniczka a rodzice z Auschiwtz już żywi nie wyszli. Eva Kor powiedziała, że oswobodzenie obozu przez Rosjan wcale nie przyniosło jej ulgi. Na codzień towarzyszył jej wielki ból. Przez lata, jakie spędziła mieszkając w USA, nie zaznała spokoju. Ukojenie dało jej dopiero wybaczenie. Uwolniła się. Tobie spokój też może zapewnić przebaczenie….

Jeśli masz problem z wyłączeniem, to ten film jest dla ciebie.

Mam nadzieję, iż spodobał Ci się ten film. Jeśli chcesz mieć ze mną bardziej osobisty kontakt, możesz pozostać ze mną w bliższym kontakcie. Wyślę Ci od siebie  co jakiś czas mój sielski list, który Cię zmotywuje  do działania ale i da do myślenia. Chcesz być ze mną w kontakcie? Bo ja bardzo, z Tobą moja Droga Czytelniczko. Wystarczy, że klikniesz niżej. Czeka tam też na Ciebie prezent. Ebook o „10 sposobach na zniszczenie małżeństwa”

TAK, ZAPISUJĘ SIĘ

– polub stronę Kasia Nowosielska-blog na Facebooku, jest tam sporo wartościowej treści o relacjach
– pooglądaj Instagrama przenieś się w mój świat dobrych relacji – nieskończony zbiór moich chwil szczęścia dnia (nie)codziennego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *