Przejdź do treści

Jak pozbyć się złych nawyków?

Ostatnie miesiące, wydarzenia które targają Polską i światem chyba sprawiły, że więcej w niektórych jest złości, niepokoju. Czujesz, że trudno dziś o spokój?
Postanowiłam, że będę odcinać się od tych niepokojów. Zwłaszcza wieczorami. Skupiłam się bardziej na sobie i moich relacjach, aniżeli na tracenie czasu na zajmowanie się sporami, wydarzeniami, na które i tak nie mam wpływu, na rozmyślaniach kto i co powiedział itd. Zajęłam się budowaniem dobrych nawyków.

Jak usuwać złe nawyki i zastąpić je dobrymi?


OTO MOJE EFEKTY Z OSTATNIEGO ROKU
✅Poświęciłam czas na sport, wieczory na ćwiczenia aerobowe. Efekt? Z robiłam sobie mocny brzuch.
✅Zajęłam się swoim zdrowiem, biegałam na mrozie, zdrowo się odżywiałam piłam olej lniany, olej z wiesiołka. Efekt? W sumie od czterech lat nie miałam nawet kataru (kiedyś czepiał mnie się co miesiąc)
✅Zamiast czytać plotki w internecie, postanowiłam czytać więcej książek. Efekt? Czytam dwie książki tygodniowo i czerpię m.in. dobre emocje z powieści, z innych książek wiedzę i wdrażam w swoje życie ulepszam moje i innych. Klienci zgłaszają się do mnie na mediacje i konsultacje.
✅Postanowiłam nie oglądać telewizji i nie czytać zbyt często negatywnych newsów w internecie. Efekt? Mam czas na pogłębianie relacji z moimi bliskimi i one kwitną.
✅Postanowiłam wstawać przed piątą rano i kultywować nawyk pisania. Efekt? Kończę pisać kolejną książkę.
✅Postanowiłam nie tracić czasu na bezsensowne rozmowy i plotki a zamiast tego modlić się i medytować. Efekt? Czuję spokój duchowy, kocham siebie i innych.
Ps. Nie jestem idealna, ale postanowiłam nie tracić czasu na zajmowanie się rzeczami, na które i tak nie mam wpływu. A zająć się konkretnie moim życiem, życiem bliskich i konkretną pomocą innym.
SKARBIE MASZ JEDNO ŻYCIE. JEDYNY CZAS NA ZIEMI!!! NIE MARNUJ GO!

BUDUJ DOBRE NAWYKI I NIWELUJ Z ŻYCIA ZŁE. W TYM FILMIE PODPOWIADAM JAK TO ZROBIĆ⏬

Kasia Nowosielska – Sielski Czas na Ziemi

Poczuj się sielsko na moim blogu!

Mam nadzieję, iż spodobał Ci się ten wpis. Jeśli chcesz mieć ze mną bardziej osobisty kontakt, możesz pozostać ze mną w bliższym kontakcie. Wyślę Ci od siebie  co jakiś czas mój sielski list, który Cię zmotywuje  do działania ale i da do myślenia. Chcesz być ze mną w kontakcie? Bo ja bardzo, z Tobą moja Droga Czytelniczko. Wystarczy, że klikniesz niżej. Czeka tam też na Ciebie prezent 

TAK, ZAPISUJĘ SIĘ

– polub stronę kasianowosielska.pl na Facebooku, jest tam sporo wartościowej treści o relacjach
– pooglądaj INSTAGRAMA przenieś się w mój świat dobrych relacji – nieskończony zbiór moich chwil szczęścia dnia (nie)codziennego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *