Przejdź do treści

Jak jeść aby nie przytyć?

Niektórzy mają szczęście bo mogą wszystko jeść a nie tyją. Zajadają się słodyczami, chipsami, nutellami i nic im się nie dzieje. Tzn. być może nie widać po ich sylwetce aby śmieciowe jedzenie powodowało przyrost tkanki tłuszczowej.

Patent na to jak jeść aby nie przytyć?

Nie wiesz jednak czy te osoby, pomimo szczupłej sylwetki, dobrze się czują, mają wysoki poziom energii. Jedzenie nie wpływa tylko na wygląd. Ma diametralne znaczenie dla twojego samopoczucia. Toteż jeśli przejmujesz się, że inni jedzą wszystko a ty nie możesz jeść cukru bez ograniczeń, pomyśl sobie, że to pozytywnie wpłynie na twoje zdrowie. Cukier wszak uzależnia silniej niż alkohol.

W tym filmu podpowiem ci za to jak jeść aby nie przytyć. Ja jem wszystko o mam przy tym patenty na zachowanie szczupłej sylwetki. To głównie dobre nawyki żywieniowe. Bo dobre nawyki, to podstawa dobrostanu psychicznego i fizycznego.

Mam nadzieję, iż spodobał Ci się ten film. Jeśli chcesz mieć ze mną bardziej osobisty kontakt, możesz pozostać ze mną w bliższym kontakcie. Wyślę Ci od siebie  co jakiś czas mój sielski list, który Cię zmotywuje  do działania ale i da do myślenia. Chcesz być ze mną w kontakcie? Bo ja bardzo, z Tobą moja Droga Czytelniczko. Wystarczy, że klikniesz niżej. Czeka tam też na Ciebie prezent 

TAK, ZAPISUJĘ SIĘ

– polub stronę Kasia Nowosielska-blog na Facebooku, jest tam sporo wartościowej treści o relacjach
– pooglądaj Instagrama przenieś się w mój świat dobrych relacji – nieskończony zbiór moich chwil szczęścia dnia (nie)codziennego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *