Przejdź do treści

7 TAJEMNIC MOJEJ PRODUKTYWNOŚCI

Mam na imię Kasia i jestem takim samym człowiekiem jak Ty.Tak samo moja doba ma 24 godziny. Potrzebuję wyspać się, zjeść, pobyć z bliskim i odpocząć. A jednocześnie jakoś udaje mi się realizować swoje cele. „Po godzinach” pisać książki.W najnowszym filmie zdradzam jakie są tajemnice mojej produktywności. Jej źródło tkwi m.in. w dobrych i wczesnych porankach. Ale więcej dowiesz się oglądając film

Moją produktywność polepszyło zwłaszcza wprowadzenie nawyków porannych i wieczornych.  Wcześniej nie  brałam pod uwagę tego, jak wiele w życiu może się zmienić dzięki codziennym, powtarzalnym, niemal schematycznym działaniom. Każdego dnia. Bez względu na miejsce, w którym się jest.  Bez względu na porę roku i na to czy pada deszcz czy świeci słońce. 

Powtarzalność czynności poprawia produktywność

Powtarzalność przyniosła mi magię. Wiem, że wycinek mojego życia rano bądź wieczorem jest przewidywalny i stabilny. Może uznasz, że jestem dziwakiem, ale nawet gdy jestem na wakacjach, to tęsknię po pewnym czasie za moją rutynką. Czuję się w niej bezpiecznie. Jakbym złapała się kotwicy. Tą kotwicą jest dom, w którym rano zaczynam dzień a po południu z chęcią wracam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *