Przejdź do treści

Seks w małżeństwie znika!

Przyznam ci się szczerze, że kiedyś o tym słyszałam…Kiedyś mnie to szokowało… Bo jak to? Seks w małżeństwie znika? Ale zaczęłam o tym słyszeć coraz częściej podczas mediacji u mnie….Dziwiło mnie to kiedyś, gdyż żyjemy w kulturze, która jest przeseksualizowana i ona oderwała seks od miłości.

Seks w małżeństwie podczas mediacji

Tymczasem w gabinecie mediacyjnym dowiaduję się, że młodzi, zdrowi małżonkowie nie współżyją ze sobą od roku. Albo współżyją raz na kwartał, raz na rok. I po chwili, po tym gdy usłyszę coś takiego, przestaję już się dziwić, że w para trudno przechodzi konflikt, nie umie się z ni uporać. W konsekwencji następuję między dwojgiem ludzi rozkład więzi. Zanika bliskość fizyczna, ale i fizyczna. A te są fundamentem intymność, która jest kluczowa la małżeństwa.

I para zbliża się ku rozwodowi…

Jakie są przyczyny tego, że seks w małżeństwie zanika? Jest ich kilka… Bywa, że para po tym jak urodzi się ich pierwsze dziecko, nie umie sobie z tym poradzić… Nie umie wrócić do bliskości jaką zbudowali przed przyjściem na świat ich pierwszego potomka. Fakt, to jest jeden z największych przewrotów w życiu każdego człowieka, w życiu pary i warto jest wiedzieć jak sobie z tym poradzić…

A jak? Zobacz na filmie… Zobacz jakie są inne przyczyny tego, że seks w małżeństwie zanika

Kasia Nowosielska – Sielski Czas na Ziemi

Poczuj się sielsko na moim blogu!

Mam nadzieję, iż spodobał Ci się ten wpis. Jeśli chcesz mieć ze mną bardziej osobisty kontakt, możesz pozostać ze mną w bliższym kontakcie. Wyślę Ci od siebie  co jakiś czas mój sielski list, który Cię zmotywuje  do działania ale i da do myślenia. Chcesz być ze mną w kontakcie? Bo ja bardzo, z Tobą moja Droga Czytelniczko. Wystarczy, że klikniesz niżej. Czeka tam też na Ciebie prezent 

TAK, ZAPISUJĘ SIĘ

– polub stronę Kasia Nowosielska-blog na Facebooku, jest tam sporo wartościowej treści o relacjach
– pooglądaj Instagrama przenieś się w mój świat dobrych relacji – nieskończony zbiór moich chwil szczęścia dnia (nie)codziennego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *