Przejdź do treści

Niech twój telefon nie niszczy ci życia!

Bierzesz smartfona do ręki, postanawiasz popatrzeć na Facebooka czy Instagrama przez 10 minut a zanim się nie obejrzysz, mija 40 minut. Orientujesz się, że upłyną czas a plany była takie aby wyjść i pobiegać. Myślisz sobie „Czas przepalony i nic nie zrobione”

Albo patrzysz się w telefon, bliscy coś do ciebie mówią, dociera do ciebie do piąte słowo, jakieś pytanie a ty tylko kiwasz głową i udajesz, że uczestniczysz w rozmowie. Znasz to? Znasz sytuację, w której telefon, social media przesłaniają ci prywatne życie?

Galopujące uzależnienie od social mediów

Social media skłaniają też niekiedy do porównań z innymi osobami. Parzysz się na czyjś profil i myślisz sobie, że ten ktoś ma idealne życie a twoje jest takie szare i beznadziejne. Ktoś od rana jest już pełen energii, ćwiczył, pił kawę na tarasie, medytował a ty ledwo wstałaś po nieprzespanej nocy i siedzisz zmęczona w dresach.

Jeśli masz problem z powyższymi sytuacjami, jeśli chcesz pokonać uzależnienie od social mediów, ten film jest dla ciebie

Mam nadzieję, iż spodobał ci się ten film. Jeśli chcesz mieć ze mną bardziej osobisty kontakt, możesz pozostać ze mną w bliższym kontakcie. Wyślę Ci od siebie  co jakiś czas mój sielski list, który Cię zmotywuje  do działania ale i da do myślenia. Chcesz być ze mną w kontakcie? Bo ja bardzo, z Tobą moja Droga Czytelniczko. Wystarczy, że klikniesz niżej. Czeka tam też na Ciebie prezent 

TAK, ZAPISUJĘ SIĘ

– polub stronę Kasia Nowosielska-blog na Facebooku, jest tam sporo wartościowej treści o relacjach
– pooglądaj Instagrama przenieś się w mój świat dobrych relacji – nieskończony zbiór moich chwil szczęścia dnia (nie)codziennego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *