Przejdź do treści

Zadbalnik wrześniowy-czyli jak dbać o siebie we wrześniu

Kolejne lato po woli odchodzi a mnie  w zadumaniu nad moją miłością do tej pory roku, zastał wrzesień. Kocham lato tak mocno, że nie potrafię chyba tego opisać. Moje uczucia do czerwca, lipca i sierpnia, są tak głębokie jak Ocean Spokojny. Czy Ty też tak masz? Tymczasem przyszedł wrzesień i w tym już na wpół jesiennym miesiącu, też trzeba o siebie odpowiednio zadbać. Też trzeba żyć wysoce jakościowi. Weszłam niego szybko ze względu na nowe projekty zawodowe i adaptację przedszkolną synka. Nieco przygnieciona przez nadmiar zadań nie opublikowałam zadbalnika na początku miesiąca.

Z małym opóźnieniem, ale zmotywowana przez swoich czytelników, publikuję wrześniową listę zadbania o siebie bliskich. Zadbalnik ma nieocenioną moc! Dzięki niemu i zapisanym planom motywuję się do bywania w miejscach, w których bym normalnie nie bywała. Przygotowuję potrawy, których by mi się nie chciało robić i wiem po prostu, że zdobywam nowe doświadczenia w życiu, poznaję nowych ludzi. Oddycham pełną piersią.

Zatem jeśli chcesz się do mnie przyłączyć, możesz stworzyć swoją albo spapugować moją. Baw się dobrze!

A TU ZNAJDZIESZ SZABLON ZADBALNIKA DO POBRANIA I ZAPISANIA DLA CIEBIE ⬇️⬇️⬇️

POBIERZ TU

 

 

Autorka CzasNaZiemi.PL

Kasia Nowosielska – Sielski Czas na Ziemi

Poczuj się sielsko na moim blogu!

Mam nadzieję, iż spodobał Ci się ten wpis. Jeśli chcesz mieć ze mną bardziej osobisty kontakt, możesz pozostać ze mną w bliższym kontakcie. Wyślę Ci od siebie  co jakiś czas mój sielski list, który Cię zmotywuje  do działania ale i da do myślenia. Chcesz być ze mną w kontakcie? Bo ja bardzo, z Tobą moja Droga Czytelniczko. Wystarczy, że klikniesz niżej. Czeka tam też na Ciebie prezent 

TAK, ZAPISUJĘ SIĘ

– polub stronę kasianowosielska.pl na Facebooku, jest tam sporo wartościowej treści o relacjach
– pooglądaj Instagrama przenieś się w mój świat dobrych relacji – nieskończony zbiór moich chwil szczęścia dnia (nie)codziennego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *