Przejdź do treści

Zadbalnik lipcowy, czyli pomysły na to jak zadbać o siebie w lipcu

Lipcu jak ja się w tobie zatracam. Kocham cię niewypowiedzianą miłością mimo, że pogodą to ty nas w tym roku nie rozpieszczasz. Kocham Cię za ten długi dzień. Za to, że budzisz mnie do życua wcześnie rano. Za to, że moje potrawy i talerze na stole uginają się pod ilością maliny.

Lipcu, jednak kocham cię bo  zajmujesz w moim sercu szczególne miejsce. Czwartego lipca brałam bowiem ślub zaś szóstego lipca mam urodziny.Przez tę dziesiątą rocznicę ślubu jesteś właśnie w tym roku tak szczególnie wyjątkowy. Świętujemy zatem w picu kolejną rocznicę połączenia się na dobre i na złe. Stania się jednością.  I podtrzymuję to co napisałam rok temu. To nie prawda, że im człowiek starszy, tym ma mniej sił

„ŻYJĄ I STAJĄ SIĘ JEDNOŚCIĄ A DZIĘKI MIŁOŚCI ŚMIERĆ NIGDY ICH NIE ROZDZIELI” Diana Gabaldon.

Dziesięć lat udanego małżeństwa to u mnie efekt m.in. wdrażania w życie tych narzędzi, o których piszę w swojej e-książce „Droga do szczęśliwego związku”.

Publikuję Zadbalnik lipcowy z lekkim opóźnieniem, ale wychodzę z założenia, że lepiej późno niż wcale. Pierwszy tydzień lipca był u mnie pracowity i nie wyrobiłam się z tym zdaniem.

Zaś poprzedni miesiąc, czyli czerwiec poświęcony dbaniu o siebie i innych uważam za udany. O matko jedyna, gdybym ja nie spisywała sobie tej listy przeżyć na dany miesiąc, nie zobaczyłabym wiele miejsc, wystaw, spektakli. Nie posmakowałabym wielu potraw. Dlatego Tobie też serdecznie polecam spisywanie listy rzeczy do zrobienia na dany miesiąc, dzięki którym zadbasz lepiej o siebie i innych.

OTO MOJA LISTA POMYSŁÓW NA DBANIE O SIEBIE W LIPCU (część już zrealizowałam😉)⬇️⬇️⬇️

ZADBALNIK LIPCOWY, PUSTY SZABLON DO POBRANIA DLA CIEBIE⬇️⬇️⬇️

Autorka CzasNaZiemi.PL

Kasia Nowosielska – Sielski Czas na Ziemi

Poczuj się sielsko na moim blogu!

Mam nadzieję, iż spodobał Ci się ten wpis. Jeśli chcesz mieć ze mną bardziej osobisty kontakt, możesz pozostać ze mną w bliższym kontakcie. Wyślę Ci od siebie  co jakiś czas mój sielski list, który Cię zmotywuje  do działania ale i da do myślenia. Chcesz być ze mną w kontakcie? Bo ja bardzo, z Tobą moja Droga Czytelniczko. Wystarczy, że klikniesz niżej. Czeka tam też na Ciebie prezent 

TAK, ZAPISUJĘ SIĘ

– polub stronę kasianowosielska.pl na Facebooku, jest tam sporo wartościowej treści o relacjach
– pooglądaj INSTAGRAMA przenieś się w mój świat dobrych relacji – nieskończony zbiór moich chwil szczęścia dnia (nie)codziennego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *