Przejdź do treści

Zadbalnik grudniowy-czyli jak dbać o siebie w grudniu

Grudniu, przychodzisz i otaczasz mnie magią. Rozświetlasz myśli blaskiem zewsząd migających światełek i sprawiasz, że na nowo wstępuję we mnie nadzieja a w głowie rodzą się pomysły na nowy rok. Wiem, że teraz wiele osób narzeka, że święta zaczynają się po 11 listopada a wczesne  choinki i mikołaje w centrach handlowych psują magię świąt. Nie dbam o to.  Oczekiwanie na Boże Narodzenie rozpala moje serce. Żyję po swojemu, przeżywam adwent na swój sposób. Jest to dla mnie czas szczególny od kilku lat. W grudniu, Roku Pańskiego 2015 r. dowiedziałam się, że jestem  w ciąży! Jakże ja czekałam na tę nowinę! Dlatego oczekiwanie na nowonarodzonego Jezusa daje mi niesamowitą nadzieję.

Zróbmy zatem z  adwentu  świątmagię. Nie daj się gonitwie i żyj po swojemu. Pielęgnuj swoje serce. W tym pomaga zadbalnik. 

Zabalnik to ogromna moc. Zapraszam Cię do stworzenia swojego. Gdybym co miesiąc nie zapisywała listy rzeczy do przeżycia, listy przyjemności, do realizacji połowy z nich nie miałabym motywacji. Bo u u mnie co nie jest zapisane, to nie jest zrobione. Dzięki Zadbalnikowi chodzę w nowe, nieznane mi miejsca, dbam o swoje ciało i duszę i smakuję nowych potraw.

 

 

Zatem jeśli chcesz się do mnie przyłączyć, możesz stworzyć swoją listę dbania o siebie albo spapugować moją. Baw się dobrze!

A TU JEST   SZABLON ZADBALNIKA DO POBRANIA I ZAPISANIA DLA CIEBIE

⬇️⬇️⬇️

ZADBALNIK GRUDNIOWY

 

 

Autorka CzasNaZiemi.PL

Kasia Nowosielska – Sielski Czas na Ziemi

Poczuj się sielsko na moim blogu!

TAK, ZAPISUJĘ SIĘ

– polub stronę CzasNaZiemi na Facebooku, jest tam sporo wartościowej treści o relacjach
– pooglądaj Instagrama przenieś się w mój świat dobrych relacji – nieskończony zbiór moich chwil szczęścia dnia (nie)codziennego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *