Przejdź do treści

Zadbalnik czerwcowy, czyli pomysły na to jak zadbać o siebie w czerwcu

W maju przepadłam. Pogrążyłam się w wirze pracy i nawet nie miałam kiedy przygotować Zadbalnika majowego. Wszystkiemu winien jeden projekt. Moje małe dziecko, moja pierwsza e książka i w ogóle książka -„Droga do szczęśliwego związku”. Tak mnie pochłonęła promocja ebooka, że nie miałam czasu na nazbyt dużo atrakcji w moim życiu.

Ono jednak stale stawia mnie przed wyborem: zajmij się pracą albo zajmij się odpoczynkiem. Którą opcję Ty wybierasz? Bo ja wybieram obie. Jako jednak, że bardzo lubię swoją pracę, lubię mediacje i pisanie, wydawałby się, że nigdy nie pracuję. To jednak nie prawda. Pisaniem, tworzeniem i nieustannym kreowaniem nowych opowieści też można się zmęczyć.
Dlatego kocham balans. Kocham ten etap, w którym się znajduję. Jestem w fazie rozwijania się, w fazie prac. Kocham żonglować czasem pomiędzy pracą i odpoczynkiem. Toteż skoro w maju porządnie popracowałam, to w czerwcu wybieram się na urlop. W piękne miejsce. Spełniam jedno z moich marzeń podróżniczych. Ale dokąd pojadę, zdradzę wkrótce. Najpewniej na Instagramie. Dużo się naczytałam o tym jak sympatyczni są mieszkańcy tego kraju i liczę na dobry wypoczynek.

Rzeczy do zrobienia przed wakacjami

A poza wypoczynkiem zamierzam jeszcze przed wakacjami zaliczyć parę wydarzeń kulturalnych w stolicy. Zapraszam Cię także do projektu dbania o siebie i bliskich. Jeśli zaangażujesz się w to, zobaczysz jak wiele pięknych barw nabierze Twoje życie. Możesz inspirować się moimi pomysłami.
A dlaczego to takie ważne? Jeśli chcesz dbać o innych najpierw musisz zadbać o siebie. Najważniejszą rzeczą na świecie jest MIŁOŚĆ. Bez niej jesteśmy niczym. Mamy nasz czas na ziemi nie tylko po to aby nam było dobrze. Jesteśmy tutaj także po to aby pomagać sobie nawzajem, troszczyć się i wybaczać.

Miłość jest motywatorem

Jesteśmy tu po to aby okazywać miłość wszystkim ludziom i zwierzętom, urodzonym na tej ziemi. Tak, im także. Nieważne czy są czarni czy biali, grubi czy chudzi, mądrzy czy głupi, biedni czy bogaci. Im wszystkim należy się szacunek.Z takim oto mottem wkraczam w nowy rok, dziękując jednocześnie za poprzedni udany.
To moje motto. Moje założenie wynika nie jednak z tego, że jedyną rzeczą jaką mamy robić na świecie, jest służenie innym. Aby dobrze opiekować się innymi, musimy najpierw zaopiekować się sobą. Musimy najpierw naładować swoje baterie aby ładować akumulatory innych. Krótko mówiąc aby pokochać innych, trzeba najpierw pokochać siebie. Nie ma innej drogi.

Oto moja lista pomysłów na dbanie o siebie⬇️

 

A to pusty szablon Zadbalnika do pobrania dla Ciebie ⬇️⬇️⬇️

Autorka CzasNaZiemi.PL

Kasia Nowosielska – Sielski Czas na Ziemi

Poczuj się sielsko na moim blogu!

Mam nadzieję, iż spodobał Ci się ten wpis. Jeśli chcesz mieć ze mną bardziej osobisty kontakt, możesz pozostać ze mną w bliższym kontakcie. Wyślę Ci od siebie  co jakiś czas mój sielski list, który Cię zmotywuje  do działania ale i da do myślenia. Chcesz być ze mną w kontakcie? Bo ja bardzo, z Tobą moja Droga Czytelniczko. Wystarczy, że klikniesz niżej. Czeka tam też na Ciebie prezent 

TAK, ZAPISUJĘ SIĘ

– polub stronę kasianowosielska.pl na Facebooku, jest tam sporo wartościowej treści o relacjach
– pooglądaj INSTAGRAMA przenieś się w mój świat dobrych relacji – nieskończony zbiór moich chwil szczęścia dnia (nie)codziennego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *