Przejdź do treści

Share week 2019, czyli blogi które chętnie czytam i polecam.

Uchem więc strzygę, głową kręcę bo i to pachnie i to nęci. Trudny wybór, trudna sprawa. Parafrazując bajeczkę Jana Brzechwy o osiołku, który nie mógł się zdecydować czy zjeść owies czy siano, ja znów w tym roku nie mogłam się długo określić który blog wybrać w ramach akcji Share Week 2019 zorganizowanej przez Andrzeja Tucholskiego. Akcji, w której twórcy internetowi polecają innych twórców. Zgodnie z zasadami akcji, można polecić tylko trzy blogi.

Zdecydować się na coś trzeba. Zatem w akcji Share Week 2019 polecam Wam blogi, których autorów a raczej autorki znam osobiście. Znam dwie z nich, świetnie mi się z nimi rozmawia i są w rzeczywsitości tak fajnymi babkami za jakie uchodzą w świecie wirtualnym. Jednej z nich nie znam, ale czuję że jest moją bratnią duszą i kiedyś mam nadzieję spotkać ją osobiście.

 

 

www.aleksandrapakula.pl

 

 

Ola Pakuła jest pasjonatką dobrych manier. Ceni klasyczną elegancję, jest kobietą o klasycznej urodzie i próbuje się przeciwstawiać się wszechogarniającej nas bylejakości. Jej blog to skarbnica wiedzy o zasadach savoir-vivre. Jeśli masz często dylematy jak zachować się jako gość, jak wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej czy podczas spotkania biznesowego, śmiało zaglądaj na bloga Oli bo ona Ci trafnie doradzi. Pisze o niełatwej sztuce savoir-vivre w bardzo przystępnym stylu. Ale jeśli myślisz, że savoir-vivre kojarzy się z nudą i sztywniactwem, to grubo się myślisz. Ola jest nietuzinkową osobą. Podczas naszego pierwszego spotkania przyniosła mi niespodziankę, którą był ogromny bukiet żółtych tulipanów. Najbardziej urzekła mnie jednak teoria Oli co do zdejmowania butów w gościach. To jest wszak powszechne w Polsce. Jeśli jesteś ciekawa co na ten temat mówią zasady savoir-vivre zajrzyj koniecznie na bloga Oli.

www.nieidealnaanna.com

Autorka tego bloga to dopiero nietuzinkowa osoba. Kobieta-Rakieta! Ma świetne pióro, doskonałą narrację bloga a przy tym jest wyrazista, barwna, odważna i piękna w rozmiarze plus size. Dziewczyna, która miała niełatwe dzieciństwo, problemy ze zdrowiem a mimo wszystko podniosła się z tych traum, z depresji i buduje swoje sielskie życie z mężem i dwiema córeczkami. Odrodziła się jak feniks z popiołów i realizuje swoje marzenia. Wspaniale rozwija bloga. Ja podziwiam ją, że robi to przy dwójce małych dzieci. Właśnie dlatego pewnego dnia trafiłam na jej bloga. Uczyłam się od niej jak tworzyć swojego będąc jednocześnie pełnoetatową mamą. Ania jest inspiracją. Co więcej, nikogo nie udaje i jest jedną z bardziej autentycznych osób jakie działają w sieci.

 

 

www.kameralna.com.pl

Dorota Zalepa, czyli autorka bloga Kameralna jest jedną z pierwszych blogerek jakie zaczęłam czytać. Rozpoczęłam z jej blogiem przygodę jeszcze w czasach gdy dowiadywałam się co to są w ogóle te blogi. Gdy ja zaś zaczynałam tworzyć swoje miejsce w sieci, Dorota była tak uprzejma, że znalazła czas i udzieliła mi wywiadu. Możesz go przeczytać tutaj. Dorota hołduje wartościom, które są mi bardzo bliskie. Kocha być mamą, żoną a jednocześnie dba o rozwój osobisty. A wszystko w rytmie slow-life. Na jej blogu znajdziecie świetne zdjęcia bo Dorota jest też fotografem a przy okazji ogorom inspirujących tekstów dla kobiet, subtelność, delikatność spokój i empatię. Dorota miała trudną drogę do macierzyństwa a z racji tego, że ja sama przeszłam podobną, również przez to jest mi bliższa.

 

Akcja Share Week trwa do 31 marca. Samo polecenie swoich ulubionych blogerów na blogu nic TU nie da. Trzeba jeszcze wypełnić formularz w kwestionariuszu na stronie Andrzeja Tucholskiego.

A Ty kogo czytasz? Kogo polecasz?

 

Autorka CzasNaZiemi.PL

Kasia Nowosielska – Sielski Czas na Ziemi

Poczuj się sielsko na moim blogu!

Mam nadzieję, iż spodobał Ci się ten wpis. Jeśli chcesz mieć ze mną bardziej osobisty kontakt, możesz pozostać ze mną w bliższym kontakcie. Wyślę Ci od siebie  co jakiś czas mój sielski list, który Cię zmotywuje  do działania ale i da do myślenia. Chcesz być ze mną w kontakcie? Bo ja bardzo, z Tobą moja Droga Czytelniczko. Wystarczy, że klikniesz niżej. Czeka tam też na Ciebie prezent ⬇⬇⬇

TAK, ZAPISUJĘ SIĘ

polub stronę kasianowosielska.pl na Facebooku, jest tam sporo wartościowej treści o relacjach
– pooglądaj Instagrama przenieś się w mój świat dobrych relacji – nieskończony zbiór moich chwil szczęścia dnia (nie)codziennego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *