Nie wiem jak to jest z Tobą, ale wiem ze swego doświadczenia życiowego i obserwacji innych par, że dbanie o małżeństwo gdy na świat przychodzą dzieci jest czasem nadludzkim wysiłkiem.  Zmęczenie, niewyspanie daje o sobie znać. Wieczorem, gdy maluszek lub kilkoro maluszków już zaśnie młodzi rodzice myślą często o tym aby wziąć przykład ze swoich podopiecznych. Kto by tam myślał jeszcze o rozmowach, kolacjach z mężem czy randkach?

Tyle, że wspólny czas ograniczony nawet do 15 minut rozmowy dziennie w ciszy i spokoju robi bardzo dobrze małżeństwu. Wspólne chwile, wyjścia, randki pozwalają utrzymywać więź, budują intymność. A ta ostatnia ma ogromne znaczenie w dłuższej perspektywie małżeństwa bo namiętność kiedyś zniknie.

Dlatego z dzisiejszego podcastu dowiesz się

  • jak budować intymność w małżeństwie?
  • dlaczego intymność małżonków jest tak ważna dla dzieci?
  • jakie jest dwanaście prostych sposobów na dbanie o związek gdy urodzi się dziecko?

Zapraszam.

 

 

Jeśli faktycznie masz ambicje w życiu aby uczynić ze swego związku arcydzieło, zapraszam cię do czytania mojego ebooka, który będzie wkrótce w sprzedaży. Będzie w nim o rytuałach małżeńskich, które pozwalają dwojgu ludzi stać się jedną duszą, jego sercem, jego ciałem.

Jeśli faktycznie masz ambicje w życiu aby uczynić ze swego związku arcydzieło, zapraszam cię do czytania mojego ebooka, który będzie wkrótce w sprzedaży.

Będzie w nim o rytuałach małżeńskich, które pozwalają dwojgu ludzi stać się  jedną  duszą, jego sercem, jego ciałem.

You Might Also Like

#8Twój Czas Na Ziemi:Jak odnaleźć uważność w świecie, który nas nieustannie rozprasza?

Podcast#14:Jak dobrze zacząć dzień i wprawić siebie i innych w dobry nastrój?

Podcast #9 10 zasad kulturalnego korzystania z telefonu