Mediacje/Konsultacje/Trening Mentalny

MASZ PYTANIA? Skontaktuj się ze mną:

mail: katarzyna093@gmail.com

Cześć !Mam na imię Kasia.

Prawnik z wykształcenia a z pasji mediator, trener mentalny i logoterapeuta w trakcie specjalizacji. Jestem absolwentką Studium  Mediacji i Negocjacji Uniwersytetu Warszawskiego. Uczestniczyłam w licznych kursach i szkoleniach z zakresu mediacji. Jestem autorką książek o budowaniu relacji w związku, relacji w biznesie. To książki poświęcone rozwojowi.

Ukończyłam także Akademię Trenerów Mentalnych. Jestem certyfikowanym trenerem mentalnym.

Obecnie jestem terapeutą w trakcie specjalizacji. Zostałam studentką  studium logoterapii organizowanego przez Polskie Towarzystwo Logooterapii i Noo-Psychosomatyki

W CZYM MOGĘ CI POMÓC PODCZAS MEDIACJI?

Prowadzę mediacje rodzinne, pracownicze i biznesowe. Doradzam jak porozumieć się, dogadać w związku. Pomagam ludziom wyjść z konfliktów w relacjach z bliskimi oraz przejść spokojnie przez rozwód.Udrażniam komunikację między skłóconymi małżonkami oraz między pracownikami skonfliktowanym z pracodawcami, między skonfliktowanymi o pieniądze przedsiębiorcami.

 • pomogę określić problemy w relacjach z bliskimi
 • podpowiem Ci jak budować zdrowe i satysfakcjonujące relacje i stawiać w nich granice
 • pomogę rozwiązać konflikt z bliską osobą lub konflikt w pracy
 • podpowiem jak rozwiązywać konflikty z dziećmi.

 

W CZYM MOGĘ CI POMÓC PODCZAS TRENINGU MENTALNEGO?

Jako trener mentalny pomagam osobom, które chcą poprawić swoje relacje, dokonać zmiany profilu zawodowego, zmiany nawyków  czy ruszyć z własnym biznesem.  

 • pomogę poradzić sobie ze stresem
 • pomogę podnieść swoją pewność siebie
 • pomogę poprawić  koncentrację i zmienić błędne przekonania na swój temat
 • pomogę ustalić priorytety zawodowe i osobiste
 • podpowiem jak lepiej zarządzać czasem

W CZYM MOGĘ CI POMÓC PODCZAS TERAPII-LOGOTERAPII?

 • pomogę odnaleźć sens życia
 • pomogę poradzić sobie z trudnymi doświadczeniami życiowymi, trudnościami w relacjach
 • pomogę poradzić sobie z wypaleniem zawodowym

 

CENNIK:

-60 min konsultacji, treningu mentalnego: 250 zł

-75  min mediacji partnerskiej/konsultacja mediacyjna: 300 zł

Spotkania na żywo odbywają się w Warszawie.  Zarówno praca w ramach treningu mentalnego i mediacji zakłada, że praca ze mną trwa przez kilka lub max. kilkanaście  spotkań. Nie jest to terapia rozłożona czasem na 2-3 lata. Pracuje z klientami krótko i efektywnie. Tak aby efekty były widoczne szybciej. 

Jeśli chodzi o mediację, to w przypadku gdy dwie strony do niej podchodzą, to dzielą się kosztami po połowie.

Jeśli po mediacji zachodzi potrzeba sporządzenia dodatkowego dokumentu:porozumienia, ugody lub innego dokumentu to jest to koszt 1000 zł. 

-plan wychowawczy w przypadku mediacji rodzinnych to koszt 1500 zł.

Jeśli chcesz się umówić na sesję, mediację masz jakieś pytania lub chcesz się umówić na mediacje, konsulatcje zapraszam do kontaktu: katarzyna093@gmail.com.

KONSULTACJA I POMOC MAILOWA

Jeśli borykasz się  z trudnościami osobistymi, czujesz się bezradny czy osamotniony, nie potrafisz uporać się z negatywnymi emocjami w relacjach,  z opanowaniem stresu, nie możesz się porozumieć z bliską osobą i szukasz dla siebie pomocy i wsparcia, mam dla Ciebie wyjątkową ofertę. 

Możesz skorzystać z porady mailowej. Oferuję taką  formę poradę jeśli z jakiś powodów nie masz możliwości bezpośredniego kontaktu z mediatorem/ psychologiem/specjalistą w swoim najbliższym otoczeniu. Być może łatwiej też jest Ci napisać o swoich problemach niż mówić. Decydując się na poradę mailową, możesz liczyć na wsparcie i udzielenie informacji dotyczących Twojego problemu.

-koszt porady mailowej to 100 zł

NA ŻYWO SPOTYKAMY SIĘ W ZIELONYM GABINECIE