Mediacje i konsultacje indywidualne

Cześć!

Mam na imię Kasia.

Prawnik z wykształcenia a z pasji mediator. Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz Podyplomowych Studiów z Mediacji i Negocjacji Uniwersytetu Warszawskiego.Uczestniczyłam w licznych kursach i szkoleniach z zakresu mediacji.  Jestem autorką książki o budowaniu relacji w związku.

W CZYM MOGĘ CI POMÓC?

Specjalizuję się w mediacjach rodzinnych i pracowniczych. Pomagam ludziom wyjść z konfliktów w relacjach z bliskimi. Pomagam skłóconym małżonkom oraz pracownikom skonfliktowanym z pracodawcami.Pomagam budować wartościowe relacje. Pomagam porozumieć się, dogadać w związku. Jestem coachem par. Mam misję aby godzić ludzi i zwalczać hejt, wylewanie żółci na drugiego człowieka i rozwiązywać spory, które prowadzą donikąd. Za dużo tego w naszych relacjach.

A oto moja książka!

Z pasji do budowania dobrych relacji małżeńskich napisałam elektroniczną książkę "Droga do szczęśliwego związku"

Jeśli chcesz abym pomogła i Tobie, abym pomogła Twojemu związkowi wyjść z kryzysu,  albo pomogła rozwiązać Twój konflikt z szefem zapraszam na konsultacje i mediacje.Podczas indywidualnych konsultacji:

  • pomogę określić problemy w relacjach z bliskimi
  • podpowiem Ci jak budować zdrowe i satysfakcjonujące relacje
  • pomogę dogadać się w relacji, w związku
  • pomogę rozwiązać konflikt z bliską osobą lub konflikt w pracy
  • podpowiem jak rozwiązywać konflikty z dziećmi.
  • podpowiem jak radzić sobie ze stresem

CENNIK:

-60 min konsultacji on-line: 250 zł

-60 min spotkania na żywo: 300 zł

-90 min mediacji on-line: 300 zł

-90 min mediacji na żywo (spotkania odbywają się w Warszawie) 350 zł. Każde następne pól godziny to koszt 50 zł

Z reguły strony podchodzące do mediacji dzielą się kosztami po połowie.

Jeśli po mediacji zachodzi potrzeba sporządzenia dodatkowego dokumentu:porozumienia, ugody lub innego dokumentu to jest to koszt 200 zŁ w sprawach nie niemajątkowych. Zaś w sprawach majątkowych to koszt 300 zł.

-plan wychowawczy w przypadku mediacji rodzinnych to koszt 500 zł.

Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz się umówić na mediacje, konsulatcje zapraszam do kontaktu: katarzyna093@gmail.com.

KONSULTACJA I POMOC MAILOWA

Jeśli borykasz się  z trudnościami osobistymi, czujesz się bezradny czy osamotniony, nie potrafisz uporać się z negatywnymi emocjami w relacjach, nie możesz się porozumieć z bliską osobą i szukasz dla siebie pomocy i wsparcia, mam dla Ciebie wyjątkową ofertę. 

Możesz skorzystać z porady mailowej. Oferuję taką  formę poradę jeśli z jakiś powodów nie masz możliwości bezpośredniego kontaktu z mediatorem/ psychologiem/specjalistą w swoim najbliższym otoczeniu. Być może łatwiej też jest Ci napisać o swoich problemach niż mówić. Decydując się na poradę mailową, możesz liczyć na wsparcie i udzielenie informacji dotyczących Twojego problemu.

-koszt porady mailowej to 100 zł