Przejdź do treści

Jaki wpływ mają włosy na atrakcyjność kobiety?

A dlaczego Ty tyle o tych włosach mówisz i piszesz? Przecież zajmowałaś się poważnym tematem jakim jest budowanie relacji?- zapytała mnie niedawno znajoma

Ano dlatego, że włosy to lekki i przyjemny temat i o takim też trzeba czasem podyskutować. Zwłaszcza, że piękne włosy dodają atrakcyjności kobiety a tym samym budują relacje, zwłaszcza damsko-męskie- odpowiedziałam.

I pogadałyśmy sobie dalej o pielęgnacji włosów. Tak jak z moją siostrą w ostatnim filmie na Youtube. Chodźcie do mnie na YT bo tam się dużo dzieje.

 

Ktoś powie, że „E tam! To tylko włosy i po co o nie dbać?” . Ja zaś twierdzę, że to aż włosy.   Włosy to wizytówka kobiety. One też działają na mężczyzn jak silny afrodyzjak. Damska fryzura to jeden z podstawowych kryteriów przy ocenianiu pań ze względu na ich wygląd. Każdy facet uważa je za atrybut seksualności i piękna. I kto śmie twierdzić, że starszym paniom jest nie do twarzy w długich włosach? Kobiety, zdając sobie sprawę z tego, jak ich włosy działają na mężczyzn, mają sil‐ ny oręż w ręku. Tak że jeśli chcesz przyciągnąć do siebie innych mężczyzn albo oczarować męża, zadbaj o włosy! O ile upodobania co do fryzury to kwestia gustu, o tyle żaden mężczyzna nie obejrzy się za właścicielką matowych, suchych i po prostu zniszczonych kosmyków.

Dlatego ja uważam, że warto dbać nie tylko o naszą duszę, na co kładę nacisk w każdym co miesięcznym zadbalniku, ale i o ciało.  Nie tyle figura co włosy mogą stać się orężem i doskonale budować atrakacyjność kobiety.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *