Przejdź do treści

Jak kochać dojrzale ?

Czy zastanawiasz się czasem czym jest prawdziwa miłość? Czy myślisz czasem jak kochać dojrzale drugą osobę? Często ludzie wchodząc w związek małżeński są właśnie tak opleceni uczuciem, pożądaniem  i wyobrażają sobie, że fala tej miłości będzie unosiła ich przez całe życie. A potem następuje rozczarowanie. Nagle okazuje się, że co trzecia para w naszymkraju rozwodzi się. Czy to oznacza, że zupełnie źle pojęła słowo miłość? Ludzie raczej weszli w małżeństwo z miłością wierząc, że ona sama będzie w nich tak trwała. Myśleli, że reszta zrobi się sama.

Tymczasem aby związek trwał a uczucie pomiędzy dwojgiem ludzi rozkwitało, potrzebne jest im dojrzałe kochanie. Słowo „kochać: to czasownik i jednocześnie zobowiązanie do działania a nie bierne czekanie.

Dlatego z tego podcastu dowiesz się:

  • Co to znaczy kochać w praktyce?
  • Co to znaczy kochać drugą osobę dojrzale?
  • Czy przy wyborze życiowego partnera należy się kierować sercem czy rozumem?

[spreaker type=player resource=”episode_id=17805386″ width=”100%” height=”200px” theme=”light” playlist=”false” playlist-continuous=”false” autoplay=”false” live-autoplay=”false” chapters-image=”true” episode-image-position=”right” hide-logo=”false” hide-likes=”false” hide-comments=”false” hide-sharing=”false” hide-download=”true” cover=”https://d3wo5wojvuv7l.cloudfront.net/images.spreaker.com/original/3a6b8e258bd12359194747f872f50f4a.jpg”]

Tymczasem mój i innych sekret szczęśliwego małżeństwa opisałam w e-booku. Jest dostępny w promocji jeszcze tylko przez kilka dni.


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *