Książka „Droga do Szczęśliwego Związku”

ja i ksiązka

Przestań odkładać marzenia o szczęśliwym związku!

Chodź! Opowiem Ci jak zbudować nawyki szczęśliwych małżeństw. Takich, których nie zburzy żaden huragan! Dzięki "Drodze do szczęśliwego związku" dowiesz się jak je zrealizować. Dostaniesz, a właściwie dostaniecie pakiet patentów na udane małżeństwo.

Napisałam tego ebooka, ponieważ dziś co trzecie małżeństwo w Polsce się rozpada. Widzę  jak dużo par potrzebuje dziś wzmocnienia fundamentów, na których w dniu ślubu zaczęły budować wspólne życie.   Rozwód jest porażkę na polu małżeństwa. Nie pozwól aby spotkał i Ciebie i zachęć do wspólnej pracy nad waszym małżeństwem Twoją drugą połowę.
 

Dla kogo jest "Droga do szczęśliwego związku"?

Ebook "Droga do szczęśliwego związku" jest kierowany do osób żyjących w narzeczeństwach, małżeństwach. Dla par, które są w kryzysie i szukają rozwiązania swoich problemów. Ale i dla par, które chcą umocnić swoją miłość, są zapracowane i z trudem znajdują czas dla siebie.
Dla par, które nie chcą czekać już dłużej z założonym rękami aż ich małżeństwo totalnie się rozsypie, ale wziąć sprawy w swoje ręce. Przeciwdziałać trudnościom.

"Droga do szczęśliwego związku" jest dla Ciebie jeśli:


💕 Chcesz wzmocnić fundamenty, na których w dniu ślubu zaczęłaś budować wspólne życie.

💕Chcesz pokonać kryzys w związku, dogadać się z partnerem, poznać jego i swoje oczekiwania, znaleźć wspólny język.

💕Chcesz szybko wdrożyć w życie pewne proste, nieskomplikowane sposoby, które działają od razu i wzmacniają małżeństwa, pary.

💕Nie masz czasu, jesteście oboje zapracowani, zabiegani, zajęci dziećmi. Pokażę Ci jak możecie z partnerem wygospodarować w prosty sposób czas dla siebie, czas na randki.
 

Spis Treści Książki i eBooka

Książka jest podzielona na 14 rozdziałów. Każdy rozdział to krok, którego przejście w teorii oraz realizacja jego zaleceń w praktyce, zbliży was do stworzenia udanego związku.

Krok 1: Kochaj aktywnie
Krok 2: Zaakceptuj fakt, że miłość przechodzi różne etapy
Krok 3: Kochaj w praktyce
Krok 4: Stwórz wizję waszego małżeństwa
Krok 5: Wygrywajcie razem w związku
Krok 6: Staraj się najpierw zrozumieć drugiego a później być zrozumiana
Krok 7: Unikaj błędów komunikacyjnych
Krok 8: Staraj się być zrozumiana
Krok 9: Doceniaj ukochanego bo słowa mają moc
Krok 10: Rozmawiajcie i planujcie wspólny czas
Krok 11: Planuj czas tylko we dwoje i z rodziną
Krok 12: Obdarowuj drugą osobę
Krok 13: Wykonuj drobne przysługi drugiej osobie
Krok 14: Ofiaruj dotyk drugiej osobie
 

O Autorce

Cześć! Nazywam się Kasia Nowosielska. Jestem prawnikiem z wykształcenia a mediatorem z wykształcenia i z pasji. Pomagam budować wartościowe relacje, pokonywać konflikty małżeńskie, rodzinne i pracownicze. A jako, że mam na nazwisko Nowosielska to zobowiązuje mnie ono do czegoś. Obliguje mnie do tego aby pokazywać, że można mieć sielskie życie w tym nie sielskim świecie. Łatwo jest wieść sielskie życie, gdy układa się nam ono po naszej myśli. Gdy wszystko idzie zgodnie z planem. Ale rzeczywistość bywa przewrotna i płata nam często figla.

Sama kiedyś przez to przeszłam. Byłam młodą dziewczyną, która uważała, że może wszystko. Miałam karierę i wspaniałego męża. Gdy zapragnęliśmy mieć dziecko, okazało się, że nie możemy. Lekarze wydali wyrok "niepłodność" i dawali nam nikłe szanse na poczęcie. Te kilka lat było bardzo trudnym czasem dla nas. Było kryzysowo. Wszędzie rodziły się dzieci tylko nie nam. Niespodziewanie, w pewien Wigilijny dzień okazało się, że jestem w ciąży. Dziś wiem, że tej złotowłosy chłopczyk, który nam się urodził jest Cudem, Darem z Góry. Wspólnie z mężem pokonaliśmy trudności, które stanęły przed nami. Walka była niełatwa, ale można porównać ją do wygranej Dawida z Goliatem. Od tamtej pory jesteśmy silniejsi, i wiem, że razem możemy wiele przetrwać, że stanowimy jedność.

Dziś jestem wręcz pewna tego, że silna miłość pokona każdy kryzys. Dlatego w Twoje ręce oddaję mojego ebooka "Droga do szczęśliwego związku". Wierzę, że wskazówki jakie w nim zawarłam, które pomogły mojemu małżeństwu, małżeństwom jakie zgłaszają się do mnie na mediacje, pomogą i Twojemu związkowi.