Przejdź do treści

Podcast #9 10 zasad kulturalnego korzystania z telefonu

Takie mamy czasy, taki mamy klimat, że w smartfonach mam często swój cały świat. Czasem nie odklejamy się od nich cały dzień a myśl o tym, że położyliśmy w złym miejscu telefon i nie możemy go teraz znaleźć, sprawia, iż wpadamy w histerię.

Czasem też świadomie bądź mniej świadomie swoją symbiozą z telefonem, wprawiamy w trwogę osoby, które z nami akurat przebywają. Mało kto lubi być nie słuchany. Mało, która osoba lubi mowić do drugiej podczas gdy ta druga patrzy w kolorowy ekran. Ja takie frustracje obserwuję podczas  rozmów mediacyjnych, przy rodzinnych stołach czy w w komunikacji miejskiej.Dlatego z tego podacastu dowiesz się jak kulturalnie korzystać z telefonu komórkowego, będąc wśród innych ludzi, tak aby nie urazić ich swoim zachowaniem.

[spreaker type=player resource=”episode_id=16352250″ width=”100%” height=”200px” theme=”light” playlist=”false” playlist-continuous=”false” autoplay=”false” live-autoplay=”false” chapters-image=”true” episode-image-position=”right” hide-logo=”false” hide-likes=”false” hide-comments=”false” hide-sharing=”false” ]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *