Wiesz jak to jest z chorobami. Lepiej jest im zapobiegać aniżeli leczyć. Każdy doktor Ci powie, że lepiej zapobiegać chorobom aniżeli leczyć jej skutki.Tak jest też z małżeństwem, ze związkiem. Nie pielęgnowane obumiera. Zaniedbane małżeństwo trawi wirus w postaci nieustannych kłótni lub cichych dni. Wirus, którego dwoje ludzi nie będzie w stanie pokonać, zniszczy ich małżeństwo.

Dlatego w tym odcinku podcastu dam Ci jedną pigułkę, która pomoże małżonkom zwalczyć wirusa. Ta recepta da Ci odpowiedź na pytanie o to jak uniknąć rozwodu.

Z podcastu dowiesz się o:

  • Trzech najczęstszych przyczynach rozwodu
  • Jednej recepcie, która zapobiega rozwodowi a gdy się on już nawet pojawi, pozwala dwojgu ludzi łagodnie przejść przez zmianę
  • Łatwych do zastosowania gestach, które w długiej perspektywie budują szalenie szczęśliwe małżeństwa

A gdyby Ci było mało tych pigułek zwalczających choroby małżeńskie, o innych poczytasz w moim ebooku.

Jeśli faktycznie masz ambicje w życiu aby uczynić ze swego związku arcydzieło, zapraszam cię do czytania mojego ebooka, który będzie wkrótce w sprzedaży. Będzie w nim o rytuałach małżeńskich, które pozwalają dwojgu ludzi stać się jedną duszą, jego sercem, jego ciałem.

Jeśli faktycznie masz ambicje w życiu aby uczynić ze swego związku arcydzieło, zapraszam cię do czytania mojego ebooka, który będzie wkrótce w sprzedaży.

Będzie w nim o rytuałach małżeńskich, które pozwalają dwojgu ludzi stać się  jedną  duszą, jego sercem, jego ciałem.

You Might Also Like

Twój Czas Na Ziemi #4: Jak pracować mniej i mieć więcej czasu dla bliskich?

Twój Czas Na Ziemi#1: Jak przestać porównywać się do innych?

#Twój Czas Na Ziemi: Jak dogadać się z teściami?